FATİH VİNÇ

FATİH VİNÇ

1995 yılında Ankara ostim de kurulmuş olan Fatih Vinç - kiralık vinç firması günumüze kadar vinçlerini belgelerini ekipmanlarını yenileyerek çağımıza uygun şekilde yoluna devam etmektedir.

Seçkin vinç firmaları arasında olmak için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak " müşteri memnuniyetini hedeflemiş kiralık vinç firmasıdır.

Fatih kiralık vinç işletmesini bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri çalışmalarında çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce yapılmasını istediği vinç işlerinin ivedi şekilde yapılması icin gereken hassasiyeti göstererek bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Fatih Kiralık Vinç İşletmesi ,kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir hizmet anlayışını benimsemiştir.
Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, unsur uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

10 tondan 100 tona kadar hiyap vinç, mobil vinç ve 50 metreye kadar sepetli vinçlerimizle hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz ;

Vinç kiralama sektörüne en iyi çözümlerle farklı projeler oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızdan tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir...

Misyonumuz ;

Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli vinçler kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir...

KİRALIK VİNÇLERİMİZİN HİZMET VERDİĞİ BAŞLICA İŞLER

* Konteyner Taşıma, İndirme, Yükleme, Yerleştirme ve Nakliyesi işlerinde vinç kiralama.

* Çatı Makas, Çelik Konstrüksiyon Yapıların Montajı ve Demontajı işlerinde vinç kiralama.

* Sepetli Vinçlerle Cam silme işlerinde vinç kiralama.

* Sanayi Makinaları Torna Dezgahları, Borvek, Siensi Makinası, Matbaa Makinaları vb Makinaların Taşınması Yüklenmesi Yeleştirilmesi işlerinde vinç kiralama.

* Dükkan Taşıması, Dükkanların Camlarından ve Balkonlarından Makina Çıkarma ve Sokma İşlerinde Vinç Kiralama.

* İnşaatlarda Gazbeton, Tuğla, Bims, Ytong, Asmelon, Alçıpan, Sandiviç panel, Kiremit, Tuğla, Piriket ve Bağ top demir İndirme, Yükleme ve Bina Katlarına Verme İşlerinde Vinç Kiralama.

* Tabela, Totem, Branda vb Reklam Panosu Kurulumu, Sökümü, Montajı ve Demontajı İşlerinde Vinç Kiralama.

* Tanker, Damper, Kamyon Kasası Sökümü, Takılması Taşınması Yüklenmesi İşlerinde Vinç Kiralama.

* Konserlerde, Mitinlerde ve Benzeri Organizasyonlarda Ses, Görüntü ve Işık Sistemlerinin Kurulumu Kaldırılması ve Sökümü İşlerinde Vinç Kiralama.

* Kazalı Kamyon Çekimi, Yana Yatmış Kamyon Düzeltmesi, Çamura Batmış Kamyon Çıkarılması İşlerinde Vinç Kiralama.